Hoxha: Na i gërditët zgjedhjet, na e gërditët votën - Bota Sot
Hoxha: Na i gërditët zgjedhjet, na e gërditët votën

Aktuale

Hoxha: Na i gërditët zgjedhjet, na e gërditët votën

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 12:18
KQZ

Ish-ushtaraku ka zbrazur mllefin ndaj neglizhencës për rezultatin përfundimtar që sipas tij, është duke e bërë KQZ-ja.

Si nuk kanë ftyrë dhe turk këta njerëz të KQZ-së, pyet Hoxha?

Postimi plotë:

MOS NA I GËRDITNI ZGJEVJET DHE VOTËN !

Si nuk kan ftyrë dhe TURP këta njerëz në KQZ -së !?

nxorrën para në meditje gjat këtyre zgjedhjeve me shum se sa fiton puntori i krahut gjat tër viti dhe ende nuk i kemi rezultatet !

Në Zvicër para dy jave kishte zgjedhje nacionale dhe tri orë pas votës  së fundit dolen rezultatet , të zgjedhurit filluan punen ditën e nerërme e as një fjalë nuk është degjuar për zgjedhje që nga ajo ditë !!!

Po kta njerëz a thua mendojn  se jan të vetmit në këtë planet dhe ne nuk po e kuptojmë çka po ndodhë , apo nendojn se jemi dele dhe veprojn si farmer me ne si dëshirojnë !!! 😰🤯

Mos na i teproni se gjdo gjë e ka kufirin e vet , pra edhe durimi !!!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat