Isa Mustafa takohet me komunitetet - Bota Sot
Isa Mustafa takohet me komunitetet

Aktuale

Isa Mustafa takohet me komunitetet

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 13:17
Foto nga takimi

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa sot është takuar me përfaqësuesit e komuniteteve, Emilija Rexhepi, Veton Berisha dhe Hetem Arifi.

Në këtë takim është diskutuar për gjendjen aktuale politike, mbarëvajtjen e procesit zgjedhor dhe mundësinë e bashkëpunimit në të ardhmen, thuhet në njoftimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat