“Filozofi” i Kadri Veselit, dështon katërcipërisht keq - Bota Sot
“Filozofi” i Kadri Veselit, dështon katërcipërisht keq

Aktuale

“Filozofi” i Kadri Veselit, dështon katërcipërisht keq

Nga: V.R Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 12:12
PDK

Blerim Latifi, ndryshe dhe profesor i filozofisë në UP, ka dështuar të bëhet deputet i parlamentit të Kosovës, ngase ka përfunduar me gjithsej 5224 vota, shkruan “Bota sot”.

Të sipërshënuarit, nuk i ndihmuan edhe analizat e ditëpërditshme, sigurisht në përkrahje të PDK-së.

Votuesi nuk e pa të arsyeshme, që Latifi të jetë pjesë e legjislativit kësaj radhe.

Shumë fat herën tjetër, Blerim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat