Besian Mustafa falënderon votuesit: Së bashku shkojmë tutje - Bota Sot
Besian Mustafa falënderon votuesit: Së bashku shkojmë tutje

Aktuale

Besian Mustafa falënderon votuesit: Së bashku shkojmë tutje

Nga: N.H Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 17:54
Besian Mustafa

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, përmes rrjetit Facebook, ka falënderuar të gjithë votuesit e LDK-së për besimin e dhënë.

“Faleminderit 206.458 qytetarëve që votuan LDK-në dhe 18.434 anëtarëve, simpatizantëve dhe votuesve të LDK-së që me besuan përgjegjësinë të jem përfaqësues i tyre”, ka shkruar Mustafa.

Për Mustafën ky do të jetë mandati i parë, si deputet në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

Ja postimi i tij:

Faleminderit 206.458 qytetarëve që votuan LDK-në dhe 18.434 anëtarëve, simpatizantëve dhe votuesve të LDK-së që me besuan përgjegjësinë të jem përfaqësues i tyre, në mandatin tim të parë, në Kuvendin e Republikës së Kosovës!

Së bashku shkojmë tutje.

Na priftë e mbara!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat