Avdullah Hoti jep të tjera detaje nga takimi me Kryesinë e LDK-së - Bota Sot
Avdullah Hoti jep të tjera detaje nga takimi me Kryesinë e LDK-së

Aktuale

Avdullah Hoti jep të tjera detaje nga takimi me Kryesinë e LDK-së

Nga: N.H Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 18:36
LDK

Avdullah Hoti nga LDK, ka thënë se edhe më tutje presin certifikimin e rezultateve për të dakorduar disa çështje që kanë mbetur të diskutohen.

Sipas tij, në këtë mbledhje kanë informuar në detaje Kryesinë për gjashtë takimet e mbajtura për marrëveshjen e koalicionit.

Ja shkrimi i Hotit:

Pas mbledhjes se Kryesise se LDK-se, sot mbajtem konference per shtyp.

Ne kete mbledhje, e kemi informuar ne detale Kryesine per gjashte takimet e mbajtura per marreveshjen e koalicionit. E gjithe Kryesia e LDK-se e ka vleresuar larte angazhimin tone ne keto takime ne perafrimin e programeve te dy subjekteve.

Me tutje presim çertifikimin e rezultateve per te dakorduar disa çeshtje qe kane mbetur te diskutohet edhe nje here, si dhe te ndahen pergjegjesite ne qeverine e ardhshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat