Bahtiri: PAN-i ma ofroi pozitën e zv/kryeministrit veç mos të garoja për kryetar të Mitrovicës - Bota Sot
Bahtiri: PAN-i ma ofroi pozitën e zv/kryeministrit veç mos të garoja për kryetar të Mitrovicës

Aktuale

Bahtiri: PAN-i ma ofroi pozitën e zv/kryeministrit veç mos të garoja për kryetar të Mitrovicës

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 23:41
Agim Bahtiri

Agim Bahtiri, kryetar i Mitrovicës ka thënë se PAN-i ia kishte ofruar postin e zv/kryeministrit veç të mos garojë për të parin e komunës.

‘’Në PAN më është ofru pozita e zv.kryeministrit vec mos me garu për kryetar të Mitrovicës. Nuk kam pranu. Absolut. As sot nuk do të pranoja, sikur të mas ofronte dikush. E dua Mitrovicën dhe qytetarët e saj’’, ka thënë Bahtiri sonte në DPD.

Tutje ai ka thënë se ka qenë i bindur se VV do të dilte e para në Mitrovicë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat