Ramadani: Kosova, kontribuese e paqes - Bota Sot
Ramadani: Kosova, kontribuese e paqes

Aktuale

Ramadani: Kosova, kontribuese e paqes

Nga: A.SH Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 10:52
Foto

Zëvendësministri i mbrojtjes Burim Ramadani ka thënë se Kosova është e gatshme të merr pjesë aktivisht me kapacitetet e veta të specializuara ushtarake dhe civile, stabilitetit dhe sigurisë kudo nëpër botë.

Postimi në Facebook:

Kosova, kontribuese e paqes

Republika e Kosovës është e gatshme të merr pjesë aktivisht me kapacitetet e veta të specializuara ushtarake dhe civile, në mbështetje të paqes, stabilitetit dhe sigurisë kudo nëpër botë.

#Kosova #Kontribut #Paqe

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat