Burri i Albulena Haxhiut publikon pamjet të cilat Fatmir Limaj nuk do të dëshironte t’i shihte kurrë

Aktuale

Burri i Albulena Haxhiut publikon pamjet të cilat Fatmir Limaj nuk do të dëshironte t’i shihte kurrë

Nga: N.H Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 23:06
Fatmir Limaj dhe Alban Krasniqi

Alban Krasniqi, aktivist i Lëvizjes Vetëvendosje, i cili është burri i Albulena Haxhiut, në një postim në Facebook, ka publikuar pamjet ku shihet zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj, i cili muaj më parë kishte mbledhur miq e dashamirë në odën e tij në Banjë të Malishevës për të gostitur ata për lirimin e tij.

Në pamjet e publikuara nga Krasniqi, Endrit Shala, ministër i Tregtisë, shihet duke gjuajtur me armë në odën e liderit të NISMA-s Fatmir Limaj, në Banjë të Malishevës.

Ja shkrimi i tij:

Video nga debati i organizuar nga Nisma mbi ligjshmërinë dhe shtetin

Panelistë: zv. kryeministri Limaj dhe ministri i MTI-së Endrit Shala

Moderator: Durim Limaj

Kamera: Bilall Sherifi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat