Haradinaj me familje i bashkohet Dardanëve për spektakël - Bota Sot
Haradinaj me familje i bashkohet Dardanëve për spektakël

Aktuale

Haradinaj me familje i bashkohet Dardanëve për spektakël

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 15:43
Haradinaj me familje i bashkohet Dardanëve për spektakël

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, pak para fillimit të lojës Kosovë-Angli, ka thënë se Kosova dhe Shqipëria presin në shtëpi miq të mëdhenj, Anglinë dhe kampionin aktual botëror Francën.

“Pavarësisht rezultatit, krenar që jemi pjesë e arenës ku shkëlqejnë yjet e futbollit botëror. Me Anitën dhe fëmijët, të gatshëm që t’u bashkohemi Dardanëve, për spektakël sonte. Forca”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat