Ramadani: Kënaqësi dhe privilegj të pranoj Flamurin Amrikan - Bota Sot
Ramadani: Kënaqësi dhe privilegj të pranoj Flamurin Amrikan

Aktuale

Ramadani: Kënaqësi dhe privilegj të pranoj Flamurin Amrikan

Nga: A.SH Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 13:59
Burim Ramadani dhe Chad Daniels

Zëvendësmbrojtës në detyrë Bruim Ramadani, ka pranuar sot Flamurin Amerikan dhe Mirënjohje me përkushtim nga U.S National Support Element (NSE), përkatësisht Elementin Mbështetës Kombëtar të SHBA-s në kuadër të KFOR-it.

Postimi në Facebook:

I nderuar të pranoj Flamurin Amerikan 🇺🇸

Me kënaqësi dhe privilegj pranova sot Flamurin Amerikan dhe Mirënjohje me përkushtim nga U.S National Support Element (NSE), përkatësisht Elementin Mbështetës Kombëtar të SHBA-s në kuadër të KFOR-it.
Me Kolonelin Chad Daniels dhe ekipin e tij, kam pasur nderin që të bashkëpunojmë në projekte komunitare për të avancuar prosperitetin e popullit të Kosovës.

#Kosova #USA #PARTNERSHIP

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat