Zemaj ironizon Ramën: Mirëmëngjesi jo, po natën e mirë ty dhe gjithë atyre që mendojnë për idetë e mbrapështa - Bota Sot
Zemaj ironizon Ramën: Mirëmëngjesi jo, po natën e mirë ty dhe gjithë atyre që mendojnë për idetë e mbrapështa

Aktuale

Zemaj ironizon Ramën: Mirëmëngjesi jo, po natën e mirë ty dhe gjithë atyre që mendojnë për idetë e mbrapështa

Nga: A.SH Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 15:03
Edi Rama

Armend Zemaj ka reaguar në lidhje me hartën të cilin e ka shpërndarë Kryemisnitri i Shqipërisë, Edi Rama që përfshinë Kosovën si pjesë të Serbisë.

Ai ka ironizuar duke thënë mirëmëngjesi jo, po natën e mirë ty dhe gjithë atyre që mendojnë për idet e mbrapështa.

“Mirëmëngjesi JO, po natën e mirë TY dhe gjithë atyre që mendojnë për idet e mbrapështa..
“Kosova shtet sovran dhe e pavarur✌️✌️”, ka shkruar Ze maj në Facebook.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat