Dhelpra dinake që po lëviz e qetë në Klinë, banorët nuk e pengojnë - Bota Sot
Dhelpra dinake që po lëviz e qetë në Klinë, banorët nuk e pengojnë

Aktuale

Dhelpra dinake që po lëviz e qetë në Klinë, banorët nuk e pengojnë

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 00:48
Dhelpra

Ka disa ditë që një dhelpër po sillet në një lagje në qytetin e Klinës.

Madje, ajo lëviz edhe gjatë ditës, por që banorët duket se janë socializuar me të, pasi që askujt nuk i pengon.

Një qytetar ka publikuar disa fotografi të kësaj dhelpre derisa ka shkruar:

“Kjo dhelper ka kohe qe qarkullon ne lagjen tone te qytetit te Klines.Qarkullon naten dhe diten neper oborre dhe nuk shqetsohet shume nga prezenca e njerezve, por edhe banoret sa duket jane mesuar me defilimin e saj.

PARADOKSI : DHELPERA ËSHTË TOROLLAKE APO NJERËZIT JANĒ TOPITUR NGA DINAKERITË”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat