Gecaj i drejtohet me fjalën “ujqër”, partive politike - Bota Sot
Gecaj i drejtohet me fjalën “ujqër”, partive politike

Aktuale

Gecaj i drejtohet me fjalën “ujqër”, partive politike

Nga: M.H Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 10:23
Foto ilustrim

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebok, ka shkruar për partitë e tjera duke iu drejtuar me një fjalë të urtë popullore, “Ujku qimen e ndërron, por zanatin s’e harron”, kështu duke thënë që LDK-ja, mbetët partia e cila sjellë balancim për skenën politike.

Postimi i plotë

“Ujku qimen e ndërron, por zanatin s’e harron”!

Ujqër janë tjerët! LDK në skenën politike kosovare ishte dhe mbetet e kundërta – parti e cila çdoherë ka sjellë balancim dhe civilizim të skenës sonë politike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat