Drejtpërdrejt nga konferenca e nëntë gjyqësore - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga konferenca e nëntë gjyqësore

Aktuale

Drejtpërdrejt nga konferenca e nëntë gjyqësore

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 10:21
Pamje nga video

Këshilli Gjyqësor i Kosovës po mban konferencën e nëntë gjyqësore e cila mbështetet nga Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE), Misioni në Kosovë.

Në këtë konferencë do të marrin pjesë tërë struktura e sistemit të drejtësisë në Kosovës për të diskutuar temën: “Të arriturat dhe sfidat e sistemit gjyqësor gjatë vitit 2019”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat