“Rrofshin Agimat! Sa për Isën e Albinin, koalicioni nuk bëhet kurrë” - Bota Sot
“Rrofshin Agimat! Sa për Isën e Albinin, koalicioni nuk bëhet kurrë”

Aktuale

“Rrofshin Agimat! Sa për Isën e Albinin, koalicioni nuk bëhet kurrë”

Nga: G.B Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 13:25
Agim Bahtiri dhe Agim Veliu

Koalicioni LVV-LDK është ndër çështjet aktuale më të komentuara.

Partitë ende po vazhdojnë bisedimet dhe ende nuk kanë nënshkruar marrëveshje.

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka thënë se ka biseduar me nënkryetarin e LDK-së, Agim Veliu për të zhbllokuar ngërçin mes dy subjekteve politike.

E njohësi i çështjeve politike, Imer Mushkolaj, ka thënë se sa për Isën e Albinin, koalicioni nuk do të bëhej kurrë, andaj ka shkruar “rrofshin Agimat”.

“Sa për Albinin e Isën koalicioni nuk bohet kurrë. Rrnofshin Agimat”, ka shkruar ai në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat