Reagon ashpër zyrtari i VV-së: Pranojeni, fituam në 2017, tani askush nuk mund të na ndalë - Bota Sot
Reagon ashpër zyrtari i VV-së: Pranojeni, fituam në 2017, tani askush nuk mund të na ndalë

Aktuale

Reagon ashpër zyrtari i VV-së: Pranojeni, fituam në 2017, tani askush nuk mund të na ndalë

Nga: G.B Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 14:10
VV

Përfaqësuesi i VV-së në KQZ, Adnan Rrustemi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje kishte fituar që në vitin 2017 dhe atëherë e vonuan ndryshimin me makinacione të territ, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se tash nuk mund ta ndalë askush e asgjë dhe se lehtësia e përballjes fillon e mbaron duke e pranuar këtë fakt.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Lëvizja kishte fituar që më 2017. Atëbotë e vonuan ndryshimin me makinacione të territ. Por, tash nuk mund ta ndalë askush e asgjë. Lehtësia e përballjes fillon e mbaron vetëm duke e pranuar këtë si fakt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat