“Hashim Thaçi, që 20 vjet me pasardhësit e Millosheviqit” - Bota Sot
“Hashim Thaçi, që 20 vjet me pasardhësit e Millosheviqit”

Aktuale

“Hashim Thaçi, që 20 vjet me pasardhësit e Millosheviqit”

Nga: V.R Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 16:40

Anëtari i Lëizjes Vetëvendosje, Avni Zogiani, duke marrë shkasë nga reagimet e shumëta ndaj bashkëpartiakut të tij me takimin e Marko Gjuriç.

Zogiani, duke ironizuar, ka thënë se popull më patriot se shqiptarët nuk gjen kund në botë.

Postimi plotë:

Çfare populli supersensitiv dhe eksploziv jena, po çuditem qysh ka mujte Thaçi me na i sjelle rreth koke pasardhesit e Millosheviqit qe 20 vjet!

Po hiç nuk gjen ma popull patriot!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat