Qytetarja i shkruan Burdushit: Zoti të marroft, xhindet mi ke shti ti në trup o matrapaz - Bota Sot
Qytetarja i shkruan Burdushit: Zoti të marroft, xhindet mi ke shti ti në trup o matrapaz

Aktuale

Qytetarja i shkruan Burdushit: Zoti të marroft, xhindet mi ke shti ti në trup o matrapaz

Nga: H.O. Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 06:57
Burdushi

Një qytetare nga Kosova i ka shkruar në Facebook, Hysri Peqanit i njohur ndryshe si Burdushi, duke e akuzuar për se ai “I’a ka shti xhinët në trup”.

Kjo qytetare madje e ka ofenduar dhe i shkruan se u ‘kalbsh në burg’.

Burdushi nuk i është përgjigjur.

Ja komenti i saj i plotë:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat