Ceremoninë e ndarjes së çmimeve për fotografinë më të mirë kundër korrupsionit 2019 - Bota Sot
Ceremoninë e ndarjes së çmimeve për fotografinë më të mirë kundër korrupsionit 2019

Aktuale

Ceremoninë e ndarjes së çmimeve për fotografinë më të mirë kundër korrupsionit 2019

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 11:03
Foto ilustrim

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI), organizon ekspozitën dhe ceremoninë e ndarjes së çmimeve për garën për fotografinë më të mirë kundër korrupsionit 2019.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat