Konjufca dhe Aliu braktisin mbledhjen e VV-së - Bota Sot
Konjufca dhe Aliu braktisin mbledhjen e VV-së

Aktuale

Konjufca dhe Aliu braktisin mbledhjen e VV-së

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 11:43
Lëvizja Vetëvendosje

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga mbledhja e kryesisë së kësaj partie.

Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve se çka u bisedua, por vetëm tregoi se mbledhja është duke vazhduar.

Konjufca tha se i është dashur të dalë pasi pati obligime të tjera.

Nga mbledhja është parë duke dalë edhe Liburn Aliu, anëtar i VV-së, por ai nuk foli para mediave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat