“Me pranimin e pazarit për president, VV i bën dëm të madh vendit” - Bota Sot
“Me pranimin e pazarit për president, VV i bën dëm të madh vendit”

Aktuale

“Me pranimin e pazarit për president, VV i bën dëm të madh vendit”

Nga: G.B Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 12:56
Isa Mustafa dhe Albin Kurti

Bisedimet prej muajsh në mes të VV-së dhe LDK-së pritet të përmbyllen me një marrëveshje koalicioni në mes të dyja partive.

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se posti i presidentit do të jetë i LDK-së, përcjell Bota sot.

E njohësi i çështjeve politike, Imer Mushkolaj, ka thënë se pranimi i postit të presidentit, VV i bën dëm të madh vendit dhe shoqërisë dhe aspak nder.

“Me pranimin e pazarit për president, VV nuk i bën nder, por i bën dëm të madh vendit dhe shoqnisë”, ka shkruar ai në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat