Vjen paralajmërimi: Ka filluar një luftë e poshtër ndaj Avokatit të Popullit, marrja e zotit - Bota Sot
Vjen paralajmërimi: Ka filluar një luftë e poshtër ndaj Avokatit të Popullit, marrja e zotit

Aktuale

Vjen paralajmërimi: Ka filluar një luftë e poshtër ndaj Avokatit të Popullit, marrja e zotit

Nga: N.H Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 13:34
Avokati i Popullit Hilmi Jashari

Ehat Miftaraj nga Instituti i Kosovës për Drejtësi (IKD), ka thënë se Ka filluar një luftë e poshtër ndaj Avokatit të Popullit Hilmi Jashari në rrjete sociale.

Ai gjithë këtë e quan si të gërditshme se si brenda natës të shpallin hero dhe tradhtar në të njëjtën kohë.

Image
Ehat Miftaraj

“Prokurori i Shtetit në gjumë dimëror. Me ligj Prokuroria e ka obligim me vepru. Marrja e zotit”, shkruan Miftaraj nga Instituti i Kosovës për Drejtësi.

Ja shkrimi i tij:

Ka filluar nje lufte e poshter dhe persekutuese ndaj Avokatit te Popullit, Hilmi Jashari ne rrjete sociale!

Prokurori i Shtetit ne gjume dimeror. Me ligj Prokuroria e ka obligim me vepru. Marrja e zotit.

E gerditshme se si brenda nates te shpallin hero dhe tradhetar ne te njejten kohe.

E gerditshme!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat