Haradinaj: Shumë shpejt do të marrë pamje tjetër

Aktuale

Haradinaj: Shumë shpejt do të marrë pamje tjetër

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 14:40
Ramush Haradinaj

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot Suharekën, ku ka thënë se ky qytet shumë shpejt do të marrë pamje tjetër me sheshin e ri ”Brigada 123”, falë investimeve të nevojshme që qeverisja lokale dhe ajo qendrore i ka adresuar.

“Sot bashkë me kolegë dhe kryetarin Bali Muharremaj, vizituam punimet në këtë pjesë të qytetit dhe pamë një punë profesionale dhe me standarte të larta infrastrukturore që po bëhet, për t’u dhënë banorëve të kësaj ane, hapësirën dhe investimet e merituara”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat