Më shumë se 2 orë në takim – marrëveshja e vështirë për LVV dhe LDK - Bota Sot
Më shumë se 2 orë në takim – marrëveshja e vështirë për LVV dhe LDK

Aktuale

Më shumë se 2 orë në takim – marrëveshja e vështirë për LVV dhe LDK

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 18:11
Ky takim ka filluar në ora 16:00.

Po bëhen dy prej prej se janë takuar lideri i Vetëtendosjes , Albin Kurti dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa për marrëveshje për Qeverinë e re.

Ky takim ka filluar në ora 16:00.

Pjesëmarrës në takim janë edhe disa anëtarë të partive.

Në Kuvend janë parë duke hyrë edhe Isa Mustafa, bashkë me Agim Veliun, Lutfi Hazirin e Avdullah Hotin.

Vjosa Osmani nuk është parë bashkë me grupin e krerëve të LDK-së.

Ndërkohë nga Lëvizja Vetëvendosje  është parë Besnik Bislimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat