Çfarë po ndodh? Brenda takimit LDK-VV shkojnë “përforcime” nga të dyja partitë - Bota Sot
Çfarë po ndodh? Brenda takimit LDK-VV shkojnë “përforcime” nga të dyja partitë

Aktuale

Çfarë po ndodh? Brenda takimit LDK-VV shkojnë “përforcime” nga të dyja partitë

Nga: D.RR Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 19:24
Pamje nga vendi i ngjarjes

Takimi mes VV dhe LDK, është duke u mbajtur ende dhe ka 3 orë që ka filluar, njofton “Bota sot”.

Para pak çastesh, në Kuvend janë parë duke hyrë së bashku Glauk Konjufca dhe Avdullah Hoti, ndërsa arsyet nuk dihen.

Kujtojmë se në fillim të takimit, prezentë kanë qenë Isa Mustafa, Lutfi Haziri dhe Agim Veliu nga LDK-ja, ndërsa Albin Kurti dhe Besnik Bislimi nga VV.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat