Këto ishin dy fjalët e vetme që Isa Mustafa i tha para gazetarëve pas takimit - Bota Sot
Këto ishin dy fjalët e vetme që Isa Mustafa i tha para gazetarëve pas takimit

Aktuale

Këto ishin dy fjalët e vetme që Isa Mustafa i tha para gazetarëve pas takimit

Nga: D.RR Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 19:52
Isa Mustafa

LDK dhe VV nuk kanë arritur një gjuhë të përbashkët as pas takimit të tetë me radhë, ndërsa janë pajtuar që takimet të vazhdojnë.

Lajmin për dështimin e marrëveshjes e kanë dhënë dy nënkryetarët e të dy partive, Konjufca e Hoti.

Teksa Albin Kurti nuk u pa fare, para gazetarëve kaloi Isa Mustafa, mirëpo dy fjalët e vetme të cilat ai i tha janë: “Natën e mirë”!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat