Kjo është e tepërt: Njeriu i afërt i Kurtit, e quan LDK-në kriminale - Bota Sot
Kjo është e tepërt: Njeriu i afërt i Kurtit, e quan LDK-në kriminale

Aktuale

Kjo është e tepërt: Njeriu i afërt i Kurtit, e quan LDK-në kriminale

Nga: V.R Më: 16 janar 2020 Në ora: 13:09
Albin Kurti

Njeriu ndoshta më i afërt i Albin Kurtit, Arbër Zaimi, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka thënë se është e pamundur të bashkëpunosh me dike që nuk është penduar dhe nuk ndjen përgjegjësi për krimet që i ka shkaktuar.

Meqënëse në këtë periudh kohore po bëhet fjalë për krijimin e qeverisë, pa diskutim që, Zaimi, fjalën e ka patur për LDK’në, ndonëse nuk e ka theksuar.

Postimi plotë:

Nuk është e mundur të bashkëpunosh pozitivisht me dikë që nuk është penduar dhe nuk ndjen përgjegjësi për krimet që i ka shkaktuar apo lejuar në të shkuarën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat