Ganimete Musliu ironizon me LVV-LDK për formimin e Qeverisë - Bota Sot
Ganimete Musliu ironizon me LVV-LDK për formimin e Qeverisë

Aktuale

Ganimete Musliu ironizon me LVV-LDK për formimin e Qeverisë

Nga: G.B Më: 17 janar 2020 Në ora: 10:22
Ganimete Musliu

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka ironizuar me LVV-në dhe LDK-në për formimin e Qeverisë.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka thënë se deri të bëhet qeveria, po përfundon edhe autostrada e Dukagjinit.

“Deri te behet Qeveria po perfundon edhe autostrada e Dukagjinit”, ka shkruar Musliu në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat