Me gjasë marrëveshje ka, ja kur do të arrihet ajo - Bota Sot
Me gjasë marrëveshje ka, ja kur do të arrihet ajo

Aktuale

Me gjasë marrëveshje ka, ja kur do të arrihet ajo

Nga: V.R Më: 21 janar 2020 Në ora: 15:08
Isa Mustafa dhe Albin Kurti

Takimet e njëpasnjëshme të zyrtarëve të LDK-së dhe VV-së, deri më sot, nuk sollën asnjë rezultat konkret në raport me arritjen e një marrëveshjeje.

Ehat Miftaraj, nga Instituti i Drejtësisë, konsideron që, dita e premtë, është dita kur edhe do të kemi një marrëveshje.

Postimi plotë:

Ju thoni çka të doni, ama e xhumaja ka me na ncane me marrëveshje dhe formim të qeverisë!

Mos thoni se kemi ditur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat