“Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë” - Bota Sot
“Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë”

Aktuale

“Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë”

Më: 22 janar 2020 Në ora: 17:04
Albin Kurti dhe Isa Mustafa

Derisa kryetari i LDK-së Isa Mustafa dhe kryetari i VV-së Albin Kurti nuk po arrijnë të dakordohen për formimin e Qeverisë së re, Qeveria në largim po vazhdon e merr vendime.

Gjatë ditës së sotme kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka emëruar edhe dy ministra të rinj në kabinetin e tij.

E me këtë fakt ka ironizuar analisti politik Imer Mushkolaj.

“Ramushi sot e paska emëru edhe nji koordinator nacional, që i bjen edhe nji ministër. Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë! shkruan Mushkolaj në Facebook.

Postimi i plotë:

Ramushi sot e paska emëru edhe nji koordinator nacional, që i bjen edhe nji ministër. Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat