Momenti kur Ramush Haradinaj nuk përmbahet dhe i thotë Baton Haxhiut “qysh s’po të vjen marre”

Aktuale

Momenti kur Ramush Haradinaj nuk përmbahet dhe i thotë Baton Haxhiut “qysh s’po të vjen marre”

Nga: D.RR Më: 24 janar 2020 Në ora: 09:00
Pamje e shkeputur nga video

Një përplasje verbale ka ndodhur mbrëmë ndërmjet kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt, dhe gazetarit Baton Haxhiu.

Gjatë intervistës në Top Channel, Haradinaj e ka quajtur Haxhiun si mercenar të Edi Ramës si dhe bashkëpunëtor në tentimin për ndarjen e Kosovës.

Madje Haradinaj i ka thënë publikisht Haxhiut se “Nuk jemi lopë e dele”, duke i treguar për gabimin që ka bërë.

Ai mandje në një moment i drejtohet Haxhiut ashpër me fjalët: qysh spo të vjen marre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat