Ja kush u ftua nga Gjykata Speciale - Bota Sot
Ja kush u ftua nga Gjykata Speciale

Aktuale

Ja kush u ftua nga Gjykata Speciale

Më: 24 janar 2020 Në ora: 14:14
Foto

Gjykata Speciale e ka ftuar për intervistim anëtarin e kryesisë qendrore të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së dhe Kryetarin e  degës së Kaçanikut Hajrush Kurtaj.

Këtë e ka konfirmuar kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, përmes një shkrimi në profilin e tij në Facebook.

Shkrimi i plotë:

I ftuari i radhës nga Gjykata Speciale është anëtari i kryesisë qendrore të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së dhe Kryetar i degës së Kaçanikut Hajrush Kurtaj!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat