Osmani flet pas takimit me përfaqësueset e organizatës “Thirrjet e Nënave" - Bota Sot
Osmani flet pas takimit me përfaqësueset e organizatës “Thirrjet e Nënave"

Aktuale

Osmani flet pas takimit me përfaqësueset e organizatës “Thirrjet e Nënave"

Nga: M.H Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 14:50
Foto nga takimi

Kryemparlamentarja Vjosa Osmani së bashku me me nënkryetaren e Kuvendit, Arbërien, sot kanë vizituar përfaqësueset e organizatës “Thirrjet e Nënave.”

Osmani shkroi për përjetimet e përfaqësuesëve duke thënë që secila prej tyre fliste për dhimbjen e atyre që kanë humbur e jo se çfarë janë dhe si ndiheshin, ja u kemi borxhë ne si institucione duhet t’ua heqim këtë barrë, transmeton “Bota sot”.

Postimi i plotë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat