Kryepalamentarja Vjosa Osmani takohet me ambasadorët e Finlandës, Norvegjisë dhe Çekisë - Bota Sot
Kryepalamentarja Vjosa Osmani takohet me ambasadorët e Finlandës, Norvegjisë dhe Çekisë

Aktuale

Kryepalamentarja Vjosa Osmani takohet me ambasadorët e Finlandës, Norvegjisë dhe Çekisë

Nga: N.H Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 19:51
Pamje nga takimi

Kryepalamentarja, Vjosa Osmani gjatë ditës është takuar në takime të ndara me ambasadorët e Finlandës, Norvegjisë dhe Çekisë.

Osmani tregon se ka marrë urimet nga shtetet që përfaqësojnë për zgjedhjen e saj në krye të Kuvendit, dhe ka diskutuar për prioritetet e Kuvendit gjatë katër viteve të ardhshme.

Ja shkrimi i Osmanit:

Sot kisha kënaqësinë të pres në takime të ndara ambasadorët e Finlandës, Norvegjisë dhe Çekisë, nga të cilët mora urimet nga shtetet që përfaqësojnë për zgjedhjen time në krye të Kuvendit dhe me të cilët diskutova për prioritetet e Kuvendit gjatë katër viteve të ardhshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat