Kurti emëron Imri Demelezin zëvendësministër të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural - Bota Sot
Kurti emëron Imri Demelezin zëvendësministër të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural

Aktuale

Kurti emëron Imri Demelezin zëvendësministër të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural

Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 19:55
Imri Demelezi dhe Albin Kurti

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot Imri Demelezi, zëvendësministër në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural.

Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media.

“Kurti, me këtë rast, i ka uruar Demelezit punë të mbarë dhe suksese të vazhdueshme”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat