Artan Murati merr një post të rëndësishëm në Kabinetin e Kryetares së Kuvendit të Kosovës

Aktuale

Artan Murati merr një post të rëndësishëm në Kabinetin e Kryetares së Kuvendit të Kosovës

Nga: A.SH Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 21:30
Artan Murati

Artan Murati ka marrë një post të rëndësishëm në Kabinetin e Kryetares së Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani.

Ai krah zonjës Vjosa Osmani do të jetë si Këshilltar.

Do te punoj me tere kapacitetin profesional e moral per t’i sherbyer vendit, per aq sa di dhe kam mundesi, ka shkruar Murati në Facebook.

Postimi në Facebook:

Te nderuar,
Ju njoftoj qe nga sot i jam bashkuar Kabinetit te Kryetares se Kuvendit te Kosoves, zonjes Vjosa Osmani, si Keshilltar. Pervoja shumevjecare ne Kuvend, bashke me gjeneraten e politikaneve te rinj e te pakorruptuar, me bene te ndermarr kete hap, nder me te rendesishmit deri me tani. Kuvendi i Kosoves duhet te jete funksional dhe efektiv. Do te punoj me tere kapacitetin profesional e moral per t’i sherbyer vendit, per aq sa di dhe kam mundesi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat