'Eskalon' zyrtari i PDK-së ndaj zëvendësministrit të Qeverisë Kurti, përdorë edhe fjalë banale - Bota Sot
'Eskalon' zyrtari i PDK-së ndaj zëvendësministrit të Qeverisë Kurti, përdorë edhe fjalë banale

Aktuale

'Eskalon' zyrtari i PDK-së ndaj zëvendësministrit të Qeverisë Kurti, përdorë edhe fjalë banale

Nga: G.B Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 21:28
Albin Kurti dhe Taulant Kryeziu

Taulant Kryeziu nga Vetëvendosje është emëruar zëvendësministër i Integrimeve Evropiane, nga kryeministri Albin Kurti.

E kjo duket se nuk i ka pëlqyer zyrtarit të PDK-së, Arben Gecaj, i cili i ka komentuar në Facebook, madje me gjuhë mjaft banale, shkruan Bota sot.

Ai i ka thënë që të punojë dhe se deri tani ka qenë pjesë e errësirës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat