Profesori universitar tregon se çfarë duhet t'i kërkojë nesër Kurti-Ramës - Bota Sot
Profesori universitar tregon se çfarë duhet t'i kërkojë nesër Kurti-Ramës

Aktuale

Profesori universitar tregon se çfarë duhet t'i kërkojë nesër Kurti-Ramës

Nga: G.B Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 23:50
Albin Kurti dhe Edi Rama

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nesër do të bëjë vizitën e parë zyrtare në Shqipëri.

Profesori universitar, Enver Bytyçi, ka thënë se nesër Kurti duhet t'i kërkojë Ramës që ai të mos merret me dialogun dhe të heqë taksën në Rrugën e Kombit, përcjell Bota sot.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Kurti neser duhet t'i kërkojë Ramës:
Të mos merret me dialogun Prishtinë-Beograd dhe të heqë taksën në Rrugën e Kombit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat