Koka lëshon bombën, zbulon planin për ta eliminuar Lulzim Bashën: Me urdhër të Hashim Thaçit kanë ardhur njerëz në Tiranë - Bota Sot
Koka lëshon bombën, zbulon planin për ta eliminuar Lulzim Bashën: Me urdhër të Hashim Thaçit kanë ardhur njerëz në Tiranë

Aktuale

Koka lëshon bombën, zbulon planin për ta eliminuar Lulzim Bashën: Me urdhër të Hashim Thaçit kanë ardhur njerëz në Tiranë

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 08:23
Hashim Thaçi, Lulzim Basha

Shqipëria duket se nuk ka huazuar vetëm gaz lotsjellës nga Kosova për të shtypur protestat e opozitës.

Gazetari Bledian Koka tha në studion e "360 Gradë" se me urdhër të Hashim Thaçit kanë ardhur dhe njerëz nga Kosova për të menaxhuar protestat.

Bledian Koka: Nga informacionet që kam, di që me urdhër të Hashim Thaçit në Tiranë kanë ardhur njerëz për të shtypur apo menaxhuar protestën.Ajo që shton dyshimet, është se gjatë kohës kur kishte protesta të opozitës u publikua një informacion se jeta e Lulzim Bashës ishte në rrezik për shkak se disa persona nga Kosova kishin ardhur ta eleminonin.

Nëse nuk iu hapet videoja klikoni për ta parë në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat