“AAK e kërcënon qeverinë e re, për të mos e hequr taksën që kërkohet nga Grenell” - Bota Sot
“AAK e kërcënon qeverinë e re, për të mos e hequr taksën që kërkohet nga Grenell”

Aktuale

“AAK e kërcënon qeverinë e re, për të mos e hequr taksën që kërkohet nga Grenell”

Nga: G.B Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 11:43
AAK

Njohësi i çështjeve politike, Blerim Vela, ka thënë se AAK i duartroket marrëveshje Kosovë-Serbi të ndërmjetësuar nga Grenell, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se AAK e kërcënon qeverinë e re për të mos hequr taksën që kërkohet po ashtu nga Grenell.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

AAK amerikane vs AAK anti-amerikane

AAK e para i duartroket marreveshjeve mes Kosoves dhe Serbise te ndermjetesuara nga Amb Grenell.

AAK e para kercenon qeverine e re per mosheqjen e tarifes qe kerkohet nga Amb Grenell.

Ky eshte shembull i paster i politikes bipolare te AAK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat