Deputeti Zemaj kujton ditën e pavarësisë me një foto nga Kuvendi - Bota Sot
Deputeti Zemaj kujton ditën e pavarësisë me një foto nga Kuvendi

Aktuale

Deputeti Zemaj kujton ditën e pavarësisë me një foto nga Kuvendi

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 17:26
Armend Zemaj dhe Eqrem Kryeziu

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, i  cii ka qenë edhe deputet në legjislaturën kur u shpall pavarësia e Kosovës, 12 vite më parë, e ka kujtuar atë ditë përmes një foto të postuar në rrjetin e tij në Facebook.

Po ashtu, ai ka kujtuar të gjith ish – kolegët që atë kohë ishin pjesë e Kuvendit të Kosovës.

“Nderime dhe respekt të përhershëm për të gjithë  ish kolegët e mij deputetë të legjislatures së shpalljes së pavarësisë. Një foto kujtim në pragun e ditës së Pavarësisë së Kosovës”, ka shkruar Zemaj, një ditë para përvjetorit të 12 të pavarësisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat