Në ditë feste, zjarrfikësit e Kosovës në krye të detyrës - Bota Sot
Në ditë feste, zjarrfikësit e Kosovës në krye të detyrës

Aktuale

Në ditë feste, zjarrfikësit e Kosovës në krye të detyrës

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 17:10
Zjarrfikësit e Kosovës

Zjarrfikësit e Kosovës edhe në ditë feste siç është sot, janë në krye të detyrës.

Ata sot po përballen me zjarre të shumta fushore dhe malore, që po i shkaktojnë qytetarët e papërgjegjshëm.

Në disa fotografi të publikuar nga ‘Organizata Vullnetare Zjarrfikëset dhe Shpëtimit’, tregon punën që zjarrfikësit po bëjnë sot.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat