Trondit Visar Ymeri: A i ka tradhëtuar edhe Albin Kurti bindjet e veta? - Bota Sot
Trondit Visar Ymeri: A i ka tradhëtuar edhe Albin Kurti bindjet e veta?

Aktuale

Trondit Visar Ymeri: A i ka tradhëtuar edhe Albin Kurti bindjet e veta?

Nga: V.R Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 21:53
Visar Ymeri

Ish-deputeti i Parlamentit të Kosovës, Visar Ymeri, tregon me fakte kur u sulmua nga – siç tha ai – pjesëtarët e Vetëvendosjes dy vite më parë.

Ai duke postuar dy statuse të Elvis Hoxhës dhe Boiken Abazit, pyet se tani u ngritën gjithë në këmbë e këta nuk flasin.

Postimi plotë:

Këto dy akuza ishin postuar nga ‘policia morale’ e VV-së kur për 10 Vjetorin e Pavarësisë isha ngritur në këmbë për himnin e Republikës së Kosovës.

Tash kur  gjithë VV u ngritën në këmbë këta nuk flasin. A i ka tradhëtuar edhe Albini bindjet e veta? A do të tradhëtojë edhe ai deri në fund? Sa të rëndë e ka çmimin e shitjes?

Këtu jane dy mundësi:

1. Boikeni dhe Elvisi po ashtu kanë ndryshuar qëndrimet (janë shitur);

2. (Atëherë dhe tash) janë vetëm vegla që reagojnë me porosi, e jo sipas bindjeve.

Image
Image
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat