Daut Haradinaj: Me apo pa Vjosën, kjo punë do të bëhet

Aktuale

Daut Haradinaj: Me apo pa Vjosën, kjo punë do të bëhet

Nga: N.Sh Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 19:30
Daut Haradinaj

Daut Haradinaj nga AAK-ja, thotë se është lajm i mirë dhe reflektim i Vjosa Osmanit, e cila e ka pranuar që autostrada e Anamoravës do të bëhet.

Por Haradinaj pret nga kryetarja e Kuvendit të Kosovës që të thotë të njëjtë gjë edhe për autostradën e Dukagjinit.

Ai thotë se autostrada e Dukagjinit do të bëhet me apo pa Vjosën.

 “Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani e paska pranu që autostrada e Anamoravës do bëhet!

Ky është lajm i mirë dhe reflektim i saj, shpresoj që do ta thotë të njëjtën edhe për autostradën Dukagjinit pasi që ajo do bëhet me apo pa Vjosën. DH”, shkruan Haradinaj në Facebook, përcjell gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat