Reagon ashpër Geci pas skandalit me Xhamajkën, ja çfarë thotë për Thaçin – i del në krah këtij zyrtari të lartë të shtetit - Bota Sot
Reagon ashpër Geci pas skandalit me Xhamajkën, ja çfarë thotë për Thaçin – i del në krah këtij zyrtari të lartë të shtetit

Aktuale

Reagon ashpër Geci pas skandalit me Xhamajkën, ja çfarë thotë për Thaçin – i del në krah këtij zyrtari të lartë të shtetit

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 20:10
Vlora Çitaku dhe Hashim Thaçi

Halil Geci nga Llausha e Skenderajt përmes një postimi në Facebook, ka reaguar ashpër lidhur me skandalin rreth lajmit për ‘njohjen’ nga Xhamajka.

Sipas tij, skandali i mosnjohjes nga Xhamajka, tregon politikën fëmijërore të presidentit të Kosovës.

Ai mes të tjerave, shprehet se tentimi për t’ia veshur fajin Glauk Konjufcës është më shumë se idiotizëm.

Ja shkrimi i tij:

Mosnjohja nga Xhamajka loj kurvash dhe pa pergjegjsi politike

Skandali i mosnjohjes nga Xhamajka,tregon politikën fëmiashe të menermethënë të presidentit të Kosovës dhe të menermethanë të dashures e të pa harrueshmes të tij Vlora Qitakut.

Arsyeja e këtij skandali të këtyre piçkaroshave,dhe piçkarosheve politike është një ngutim femiashash “hajde lujna nuse e nusja as dhëndrri askund”.

Kurse piçkarushat bashkë.

Të tillët pos zhvajtjes së paras publike dhe posteve të pa merituara si dhe shetitjeve me aeroplan dhe pa moralitetit biologjikë (.....) asgjë më shumë.

Mos zotsimin e posteve të pa merituara dhe mos punes 20 vjeçare të kryekriminelit Thaqi i cili është si i dyshuar nga gjykata speciale nga “Diku i Martinajve të Malesis së Madhe” e ka shtyar të gaboi Polari e Drenices duke treguar bajraktarlluk...!

Ngutja e baloshit politik nga Broja deshti për ti treguar Qeveris të sa po formuar se ja neve për kundra ÇNJOHJEVE po na vinë njohjet,kinse neve po punojm shumë....!
Këte lajm se bashku me krytarin dhe te paharrushmen e Ti Qitaken ja shkerdhej Serbia.
Tentimi për ti’a mveshur fain Glaukut ma shumë se idiotizem...!
Turp...!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat