Bashkëshortja e ambasadorit amerikan, Kosnett, në protestë kundër rrëzimit të Kurtit - Bota Sot
Bashkëshortja e ambasadorit amerikan, Kosnett, në protestë kundër rrëzimit të Kurtit

Aktuale

Bashkëshortja e ambasadorit amerikan, Kosnett, në protestë kundër rrëzimit të Kurtit

Më: 19 mars 2020 Në ora: 19:47
Alison Kosnett dhe Philip Kosnett, foto ilustrim nga "Bota sot"

Bashkëshortja e ambasadorit amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, i bashkohet protestës që do të mbahet sonte në orën 20:00, e cila bëhet kundër mocionit të LDK-së për rrëzimin e Qeverisë.

Ajo ka lënë të kuptohet se e kundërshton ndërhyrjen e disa politikanëve në punën e mirë që po bën qeveria me menaxhimin e situatës emergjente në vend.

“Mezi po pres deri në orën 20:00 që t’iu bie tenxhereve dhe fërtereve këtu në Prishtinë” ka thënë Alison Kosnett.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat