Mërgimtari i shkruan kryeministrit Albin Kurti, deri në vdekje jemi me ty - Bota Sot
Mërgimtari i shkruan kryeministrit Albin Kurti, deri në vdekje jemi me ty

Aktuale

Mërgimtari i shkruan kryeministrit Albin Kurti, deri në vdekje jemi me ty

Nga: A.J Më: 25 mars 2020 Në ora: 20:49
Albin Kurti

Një fotografi që po qarkullon nëpër rrjetet sociale shihet se një mërgimtar i shkruan Kryeministrit Albin Kurti, pikërisht në kohen kur po vazhdon të mbahet seanca e jashtëzakonshme për rrëzimin e qeveris ëmë mocion mosbesimi nga LDK-ja.

Në mesazhin e dërguar nga mërgimtari thuhet se ai e përkrah fuqishëm Albin Kurtin dhe thotë se me të do të jetë deri në vdekje.

E porosit kryeministrin, se shumë herë janë mundur ta rrezojnë por ai nuk duhet të harroj se e ka përkrahjen e mërgimtareve dhe gjithë popullit.

Image

 

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat