Kërcënohen deputetët e LDK-së - Bota Sot
Kërcënohen deputetët e LDK-së

Aktuale

Kërcënohen deputetët e LDK-së

Më: 26 mars 2020 Në ora: 01:01
LDK

Një grup i krijuar nga militantet e LVV-së,  në rrjetin social Facebook, në vazhdimësi ka bërë thirrje që të mos votohet rrëzimi i qeverisë Kurt.

Tani kur po mbahet seanca në Kuvendin e Kosovës, për rrëzimin e qeverisë, në këtë grup të krijuar nga anëtarët e LVV-së janë bërë publik numrat persona të telefonit të të gjithë deputetëve të LDK-së të cilët janë shprehur hapur se do të votojë rrëzimin e qeverisë.

Në këtë shkrim bëjë thirrje që të ju dërgohet mesazh që mos të votohet mocioni.

Kujtojmë që bërë publike e numrave personal të deputetëve dhe një mesazh i tillë është  trysni ndaj vullnetit te tyre.

Kjo është thirrja e tyre

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat