Tenton të arratiset nga karantina, lëndohet një femër

Aktuale

Tenton të arratiset nga karantina, lëndohet një femër

Më: 5 prill 2020 Në ora: 10:56
Në Qendrën e Studentëve në Prishtinë

Një femër ka tentuar të arratisej nga konviktet në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, e cila po shfrytëzohet si karantinë.

Sipas Policisë, e njëjta ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe pas kontrollit mjekësor ka rezultuar se kishte temperaturë dhe me autoambulancë është dërguar në Spitalin e Infektives në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat