Mësohet se nga cili qytet është 26-vjeçari që vdiq, duke u hedhur nga kati i 5-të - Bota Sot
Mësohet se nga cili qytet është 26-vjeçari që vdiq, duke u hedhur nga kati i 5-të

Aktuale

Mësohet se nga cili qytet është 26-vjeçari që vdiq, duke u hedhur nga kati i 5-të

Më: 3 maj 2020 Në ora: 18:36
Foto ilustrim

Një person i gjinisë mashkullore është hedhur nga kati i pestë nga konvikti numër shtatë në Prishtinë.

Media ka raportuar lidhur me rastin, teksa u bë e ditur se personi nuk arriti t’i mbijetojë plagëve dhe ndërroi jetë me të arritur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Por i riu i cili ndërroi jetë mësohet të jetë nga qytet i Gjilanit.

Kjo është bërë e ditur nga kryetari i komunës, Lutfi Haziri.

Haziri tha se i njëjti ishte kthyer dje nga Gjermania, me kërkesë të bërë nga familjarët.

“Ka qenë në karantinë prej dje dhe nuk ka pas kontakte askush por emergjencave të Ministrisë së Shëndetësisë” tha Haziri.

Ai poashtu shtoi se janë duke pritur informacione shtesë lidhur me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat